برگزاری مراسم آغاز «اردبیل ۲۰۲۳» پس از ۴ ماه

پس از گذشت چهار ماه از آغاز سال جدید میلادی، رویداد «اردبیل ۲۰۲۳»با برگزاری مراسم معرفی اردبیل به‌ عنوان پایتخت گردشگری آغاز می‌شود.

به‌گزارش خبرنگار مهر، چهار ماه از آغاز سال ۲۰۲۳ میلادی می‌گذرد و مهمترین رویداد برای معرفی اردبیل در این ماه برگزار خواهد شد که در واقع آغازگر یک سال به عنوان سال معرفی این شهر خواهد بود. به همین دلیل قرار است آئین افتتاحیه‌ای برای این رویداد سالن فرهنگی، هنری فدک اردبیل در روز هفتم اردیبهشت ماه برگزار شود که در آن مراسم دبیرکل اکو و ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، سفرای کشورهای عضو اکو حضور خواهند داشت.

همچنین قرار است تعداد دیگری از مسئولان کشوری و رایزنان اقتصادی سفارتخانه‌های کشورهای عضو اکو در اردبیل حاضر شوند و با بخش عظیمی از توانمندی‌های این استان در حوزه گردشگری آشنا شوند.

در همین رابطه گروهی از خبرنگاران خارجی در سفر سه‌روزه به اردبیل ضمن شرکت در این رویداد از جاذبه‌های گردشگری، آثار فرهنگی تاریخی و ظرفیت‌های صنایع‌دستی این استان بازدید خواهند کرد ولی در همین رویداد خبرنگاران کشوری حوزه گردشگری و میراث فرهنگی حضور ندارند.

قرار است مهمانان حاضر در این مراسم علاوه بر حضور در سرعین، از بقعه شیخ صفی‌الدین اردبیلی و همچنین جشنواره بین‌المللی کوچ عشایر بازدید خواهند کرد.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *