گواهینامه رانندگی بین المللی برای زوج‌های جوان نیم بها شد

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، گواهی نامه رانندگی بین المللی را با ۵۰ درصد تخفیف برای زوج‌های جوان صادر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س)، گواهی نامه رانندگی بین المللی را با ۵۰ درصد تخفیف برای زوج‌های جوان صادر می‌کند. این طرح به همت کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان تنها نماینده رسمی و مجاز فدراسیون بین المللی اتومبیلرانی (FIA) در امر صدور این مدرک بین المللی، از ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ به مدت هفت روز کاری، اجرا می‌شود.

در راستای اجرای طرح زوج ایرانی، زوج‌های جوانی که کمتر از ۳۰ سال سن دارند و از تاریخ عقد ایشان کمتر از یک سال گذشته است، می‌توانند با در دست داشتن شناسنامه، گواهی نامه رانندگی ملی، اصل یا تصویر صفحه اول گذرنامه و یک قطعه عکس برای دریافت گواهی نامه رانندگی بین المللی با اعتبار یک سال، به دفاتر اصلی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، مراجعه و همان روز گواهی نامه رانندگی بین المللی خود را دریافت کنند.

همچنین زوج‌های واجد شرایط می‌توانند به صورت غیر حضوری نیز درخواست خود را ثبت کنند. بر این اساس با مراجعه به نشانی اینترنتی https://idp.taci.ir و بارگذاری مدارک خود شامل تصویر صفحه دوم شناسنامه، گواهی نامه ملی، یک قطعه عکس و تصویر صفحه نخست گذرنامه، با وارد کردن کد ZOJIRANI، از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شوند. در این روش، گواهی نامه‌های رانندگی بین المللی طی ۷ تا ۱۰ روز کاری، برای متقاضیان ارسال می‌شود.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *