گردشگری استان سمنان نیازمند تبلیغات مناسب/ اطلاع رسانی تقویت شود

سمنان- مشاور وزیر میراث فرهنگی بابیان اینکه برای تغییر شعار مقصد به جای معبر برای استان سمنان نیازمند تبلیغات مناسب است، گفت: می‌طلبد که اطلاع رسانی پیرامون ظرفیت ها تقویت شود.

به گزارش خبرنگار مهر، طاهره قیومی شامگاه یکشنبه در نشست بررسی وضعیت طرح‌های گردشگری استان سمنان به میزبانی سالن یادگار امام استانداری سمنان ضمن بیان اینکه استان سمنان در مسیر حرم تا حرم قرار گرفته و بسیاری از زائران عبوری بی اطلاع از ظرفیت‌های موجود گردشگری درون آن هستند، ابراز داشت: برای تغییر این رویکرد یعنی انتخاب استان سمنان از معبر به مقصدی جدید برای گردشگری به تبلیغات مناسب نیاز داریم.

وی ضمن بیان اینکه این خطه در تقویت زیرساخت‌ها و توسعه گردشگری فعالیت خوبی را دارد، افزود: این ظرفیت‌های مغفول مانده در حوزه گردشگری باید مطرح شود لذا می‌طلبد تا اطلاع رسانی‌ها تقویت شوند.

مشاور وزیر میراث فرهنگی ضمن بیان اینکه یکی از راهکارهای موجود برای اجرای طرح‌های گردشگری روی آوردن به سند آمایش سرزمین است، ابراز داشت: مراجعه به این سند می‌تواند ظرفیت‌ها را شناسایی کند لذا برای خروج از بن بست باید سند آمایش سرزمین برای استان سمنان تکمیل تر شود.

قیومی ضمن بیان اینکه طرح‌های بزرگ و کوچک بسیاری در حوزه گردشگری برای استان سمنان وجود دارد، تصریح کرد: ثمره به بار نشستن این طرح‌ها تقویت اعتبارات ملی است تا تکمیل این طرح‌ها به نهال گردشگری استان جان تازه بخشد.

وی ضمن بیان اینکه توسعه گردشگری استان سمنان نیازمند اعتبارات و اطلاع رسانی است، افزود: ظرفیت‌های این استان باید بیش از پیش معرفی و مطرح شوند.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *