پیکان سواران در برج میلاد گردهم می آیند

گردهمایی کلوپ ملی پیکان ایران، همزمان با سالروز ۵۶ سالگی پیکان با همکاری کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی و انجمن وسیله‌های نقلیه تاریخی برگزار می‌شود.

به‌گزارش خبرگزاری مهر به‌نقل از روابط‌عمومی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی، این رویداد روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ با شرکت بیش از ۶۰۰ دستگاه انواع خودروهای پیکان کلاسیک و کلکسیونی تولید شده از مدل‌های جوانان، کار، تاکسی، دولوکس، اتوماتیک و پیکان وانت گردهم می‌آیند.

این خودروها که با وجود کلاسیک بودن، از نظر فنی و کالبدی در وضعیت مناسبی قرار دارند، از سراسر کشور از جمله شهرهای همدان، مرکزی، فارس، مشهد، مازندران، گیلان، اصفهان، تبریز، شیراز، کرمانشاه و … به منظور گرامی‌داشت پنجاه و ششمین سالروز آغاز تولید پیکان در ایران به معرض بازدید عموم گذاشته می‌شوند.

توسعه فعالیت‌های اتومبیل‌رانی در کشور، شناسایی و صیانت از وسیله‌های نقلیه تاریخی، ایجاد محفلی تخصصی برای تبادل اطلاعات میان مالکان و علاقه‌مندان پیکان از مهمترین اهداف برگزاری این گردهمایی است.

علاقه‌مندان به خودروهای کلاسیک، به ویژه پیکان می‌توانند روز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ از ساعت ۱۱ تا ۱۴ به صورت رایگان در این گردهمایی در محل پارکینگ شماره ۳ برج میلاد شرکت کنند.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *