پنل‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد

پنل‌های تخصصی در حوزه‌های گوناگون با محوریت سه حوزه ماموریتی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد.

به‌گزارش خبرگزاری مهر، پنل‌های میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی برگزار شد.

این پنل‌های تخصصی در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳ و ۱۴ تیرماه ۱۴۰۲ هم‌زمان با برگزاری نشست افق تحول ۷ (هفتمین نشست سراسری مدیران) با حضور معاونان، مدیران کل ستادی و استانی و مدیران روابط‌عمومی‌های ۳۱ استان کشور برگزار شد.

بر این اساس روز سه‌شنبه ۱۳ تیرماه، بعد از برگزاری مراسم افتتاحیه نشست افق تحول ۷ با حضور مهندس سید عزت‌الله ضرغامی وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در محل سالن همایش‌های موزه ملی ایران، پنل تخصصی مدیران روابط‌عمومی ۳۱ استان در سالن فجر این وزارتخانه برگزار شد.

همچنین برگزاری پنل تخصصی میراث‌فرهنگی با حضور معاونان میراث‌فرهنگی ادارات کل میراث‌فرهنگی ۳۱ استان کشور و با حضور علی دارابی قائم مقام وزیر و معاون میراث‌فرهنگی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی از دیگر برنامه‌های جانبی نشست افق تحول ۷ بود.

پنل تخصص صنایع‌دستی با حضور معاونان صنایع‌دستی ۳۱ استان و مریم جلالی معاون صنایع‌دستی وزارت میراث‌فرهنگی و پنل تخصصی گردشگری با حضور معاونان گردشگری ادارات کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و علی‌اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور نیز در حاشیه نشست افق تحول ۷ برگزار شد.

همچنین در حاشیه برگزاری این همایش و پنل‌های تخصصی، از تعدادی از مدیران کل و مدیران روابط‌عمومی برتر در سطح ستادی و استانی تجلیل به عمل آمد.

نخستین گردهمایی مدیران روابط عمومی میراث‌فرهنگی در ادامه برگزاری سلسله نشست‌های افق تحول ۷ وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، با حضور معاونان این وزارتخانه و مدیران روابط عمومی در تهران آغاز به کار کرد.

در این نشست دو روزه با حضور مدیران‌کل و معاونان ادارات‌کل و مدیران روابط عمومی میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان‌ها، جلسات تخصصی در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

هدف از برگزاری دوره‌ای جلسات افق‌تحول هماهنگی بیشتر مدیران وزارتخانه و همچنین بحث و گفتگو و هم‌فکری در تمامی بخش‌ها به خصوص راهبردهای اصلی و شیوه‌های اجرای وظایف محوله است.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *