مسابقه استارتاپی گردشگری توسط سازمان جهانی گردشگری برگزار می‌شود

رئیس گروه مطالعات دفتر آموزش گردشگری از برگزاری مسابقه استارتاپی گردشگری MICE (جلسات، مشوق‌ها، کنفرانس‌ها، نمایشگاه‌ها و رویدادها) از سوی سازمان جهانی گردشگری (UNWTO) خبرداد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط‌عمومی معاونت گردشگری وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی محمد یزدی اظهارداشت: مسابقه استارت‌آپ‌های گردشگری MICE که توسط (UNWTO) برگزار می‌شود، به منظور تقویت نوآوری، خلاقیت و کارآفرینی در فضای پویای گردشگری و رویدادها طراحی شده است.

وی گفت: این رویداد یک ابتکار جهانی است که به دنبال شناسایی و حمایت از استارت‌آپ‌های نوآورانه‌ای است که می‌تواند آینده صنعت گردشگری و رویدادها را تحت تأثیر قرار دهد.

رئیس گروه مطالعات گردشگری با بیان اینکه در جریان این رویداد، استارت‌آپ‌هایی که پتانسیل ایجاد تحول در گردشگری MICE را دارند شناسایی و امکان پشتیبانی لازم از آن‌ها فراهم می‌شود، افزود: شرکت‌کنندگان در این رویداد جهانی این امکان را دارند که ضمن نمایش نوآوری خود در یک پلتفرم جهانی از پشتیبانی و راهنمایی کارشناس حرفه‌ای این صنعت و همچنین فرصت‌های جذب سرمایه بهره‌مند شوند.

یزدی بیان کرد: بر اساس آخرین اطلاعات سازمان جهانی گردشگری تاکنون ۱۴ شرکت‌کننده از کشورهای ایران، بنگلادش، بوتان، هند، اندونزی، میانمار، پاکستان و ویتنام در منطقه آسیا و اقیانوسیه برای حضور در این رقابت اعلام آمادگی کرده‌اند.

به گفته وی علاقمندان به شرکت در این رویداد جهانی می‌توانند تا اول سپتامبر ۲۰۲۳ برابر با ۱۰ شهریور سال جاری به وب‌سایت رسمی سازمان جهانی گردشگری(UNWTO) مراجعه و یا با تیم برگزارکننده به نشانی iei@unwto.org ارتباط برقرار کنند.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *