رالی تور بین المللی خودروهای کمپر و کاروان برگزار می شود

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در آستانه آغاز فصل تابستان، رالی تور گردشگری خانوادگی بین المللی کمپر و کاروان ها را در مسیر ایران- ارمنستان- گرجستان- ترکیه، برگزار می کند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی؛ این رالی تور روز پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ با حضور ۳۰ دستگاه خودرو کمپر و کاروان از سراسر کشور و طی مراسمی از سوی کلوپ ملی کمپینگ و کاروانینگ کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در مجموعه فرهنگی گردشگری اراضی عباس آباد در تهران، آغاز می‌شود.

در این رویداد بین المللی، شرکت کنندگان ضمن عبور از استان‌های تهران، البرز، قزوین، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، از جاذبه‌های گردشگری، تاریخی و طبیعی مسیر خود بازدید می‌کنند و در ادامه، از مرز نوردوز، ایران را به مقصد کشور ارمنستان ترک خواهند کرد.

این خودروها طی سفر ۵۰ روزه خود از کشورهای ارمنستان، گرجستان و ترکیه عبور می‌کنند و در مسیر، جاذبه‌های بی شمار و منحصر به فرد و ظرفیت‌های ایران در حوزه صنعت گردشگری را به دیگر ملت‌ها معرفی می‌کنند.

ترویج سفرهای مسئولانه، معرفی ظرفیت‌های گردشگری ایران در سطح بین المللی، توسعه فعالیت‌های اتومبیلرانی، ایجاد شور و نشاط اجتماعی، تشویق عموم جامعه به رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن و ایجاد حس دوستی، مهربانی، اتحاد و یکپارچگی میان ایران و کشورهای هم مرز، از مهم‌ترین اهداف برگزاری رالی تور بین المللی خودروهای کمپر و کاروان، است.

علاقه مندان به شرکت در فعالیت‌های اتومبیلرانی و آگاهی از برگزاری رویدادها، می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی مراجعه کنند.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *