رالی تور بین المللی خودروهای تاریخی پنجم مهر به تهران می‌رسد

رالی تور بین المللی گردشگری خانوادگی خودروهای تاریخی که در مسیر رفت و برگشت ایران- ترکیه در حال برگزاری است، روز پنجم مهر به تهران می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، این رویداد بین المللی از ۲۷ شهریور ماه ۱۴۰۲ با شرکت ۱۳ دستگاه خودرو تاریخی از شهر مقدس مشهد آغاز شده و روز جمعه ۷ مهر ماه در این شهر پایان خواهد یافت.

در این رالی تور بین المللی که به مناسبت هفته گردشگری در حال برگزاری است، ۴۳ نفر با ۱۳ دستگاه خودرو تاریخی حضور دارند.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، این گروه فردا ۵ مهرماه همزمان با روز جهانی گردشگری به تهران رسیده و پس از گردهمایی در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، از بخش‌ها و موزه‌های این مجموعه از جمله موزه خودروهای تاریخی و موزه برادران امیدوار بازدید خواهند کرد.

بازدید از مجموعه خودروهای پانسیون ۱۹۶۹، برگزاری نشست هم اندیشی فعالان حوزه خودروهای تاریخی و کلاسیک و بازدید فنی خودروهای حاضر در این رویداد توسط کارشناسان پانسیون ۱۹۶۹ از دیگر برنامه‌های این گروه در ادامه حضورشان در تهران خواهد بود.

شرکت کنندگان در این رالی تور خانوادگی، پس از ترک استان خراسان رضوی از استان‌های خراسان شمالی، گلستان، مازندران، گیلان، زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی عبور کردند و با ورود به کشور ترکیه به شهر وان رسیدند. مسیر برگشت رالی تور بین المللی گردشگری خانوادگی خودروهای تاریخی، استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، تهران و در نهایت شهر مقدس مشهد است.

براساس تمهیدات و برنامه ریزی های انجام شده و به منظور ارتقا کیفیت برگزاری این رالی تور بین المللی، پزشک و کارشناس مکانیک این گروه را همراهی می‌کنند. همچنین هماهنگی‌های لازم برای ارائه خدمات امداد خودرو کانون جهانگردی و اتومبیلرانی در استان‌های مسیر به شرکت کنندگان انجام شده است.

رالی تور بین المللی گردشگری خانوادگی خودروهای تاریخی با همکاری و مشارکت انجمن وسیله‌های نقلیه تاریخی و حوزه اتومبیلرانی و وسایل نقلیه گردشگری استان خراسان رضوی و پانسیون ۱۹۶۹ در حال برگزاری است.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *