برپایی تورهای گیلان گردی ارزان قیمت

رشت- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از برگزاری تورهای گیلان گردی ارزان قیمت خبر داد و گفت: این تورها با امکانات مناسب به مدت یک ماه برنامه ریزی شده است.

ولی جهانی در گفتگو با خبرنگار مهر با تاکید بر اهمیت و جایگاه اقتصاد گردشگری، اظهار کرد: یکی از محورهای اصلی توسعه گردشگری، رونق و پایدارسازی گردشگری داخلی است.

وی با بیان اینکه اقتصاد گردشگری باید محور توسعه گیلان قرار گیرد، افزود: رونق گردشگری نسبت به محرک‌های منفی رسانه‌ای، مشکلات فصلی بودن تقاضا و تحولات سیاسی و اقتصادی بین المللی، وابستگی کمتری نشان داده و بهترین نوع توزیع و بازتولید منابع اقتصادی را ممکن می‌کند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از تعریف سفرهای ارزان در این استان خبر داد و اضافه کرد: برای تقویت اقتصاد گردشگری و رونق گردشگری اجرای سفرهای روزانه و ارزان قیمت با همکاری بخش خصوصی با در نظر مشوق‌ها و یارانه در بخش‌های مختلف سفر در دستور کار است.

جهانی از برگزاری تورهای گیلان گردی ارزان قیمت خبر داد و بیان کرد: این تورها با امکانات مناسب به مدت یک ماه برنامه ریزی شده که اولین سفر آن در روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این سفرها از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی گیلان بازدید صورت می‌گیرد.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *