بازدید از موزه‌های شهرداری تهران ۲۸ اردیبهشت رایگان است

سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران از بازدید رایگان موزه‌های شهرداری تهران در روز ۲۸ اردیبهشت؛ روز جهانی موزه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی ستاد گردشگری شهرداری تهران، امیر قاسمی سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران ضمن تشریح برنامه‌های این ستاد در روز جهانی موزه‌ها، گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر تهران، بازدید از موزه‌های تحت مالکیت شهرداری در این روز رایگان است و به همین مناسبت تورهای بازدید رایگان شهروندان محلات از موزه‌های شهر تهران در ۲۸ اردیبهشت، برگزار خواهد شد.

وی اظهار داشت: همچنین مراسم بزرگداشت روز جهانی موزه‌ها، با مشارکت موزه ملی انقلاب و دفاع مقدس، به همراه سخنرانی صاحب نظران حوزه موزه داری و گردشگری، ۲۸ اردیبهشت در موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار می‌شود.

قاسمی تصریح‌کرد: نمایشگاه تک اثر از موزه‌های منتخب شهر تهران نیز با مشارکت موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از ۲۸ اردیبهشت به مدت یک هفته در گالری فکه این موزه برپا خواهد شد.

وی افزود: برگزاری تور دوچرخه سواری از موزه تا موزه، برگزاری مسابقه عکاسی خانوادگی در موزه، بازنشر کلیپ‌های تهران نما و معرفی موزه‌های شهر تهران، برگزاری وبینار و نشست‌های تخصصی با موضوع‌های گردشگری و موزه داری، انتشار پوستر جاذبه‌های گردشگری و موزه‌های شهر تهران، برگزاری مسابقات نقاشی با موضوع گردشگری و موزه داری ویژه مخاطبان دهه هشتادی و نودی، برگزاری رویدادهای گردشگری از دیگر برنامه‌های ستاد گردشگری شهرداری تهران به مناسبت روز جهانی موزه‌ها است.

سرپرست ستاد گردشگری شهرداری تهران از افزایش ساعت فعالیت موزه‌ها تا ساعت ۲۰ در روز ۲۸ اردیبهشت؛ روز جهانی موزه‌ها خبر داد و اظهار داشت: گردهمایی موزه‌های منتخب شهر تهران با عنوان «یک میدان موزه» در میدان مشق، ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت برگزار می‌شود. در این گردهمایی هرکدام از موزه‌ها به نمایش تصاویر موزه خود، ارائه آثار منتخب موزه‌ای و ارائه بروشورهای معرفی موزه خود، خواهند پرداخت.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *