افتتاح ۲ هتل چهار ستاره و ۷۰ مورد تاسیسات گردشگری در تهران

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از افتتاح ۲ هتل چهار ستاره و ۷۰ مورد تاسیسات گردشگری همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پرهام جانفشان عراقی گفت: پروژه‌های هفته گردشگری با اعتبار ۳۵ هزار ۳۰۰ میلیارد ریال و با اشتغال مستقیم ۸۷۰ نفر به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران عنوان کرد: تأسیسات گردشگری شامل ۲ هتل چهارستاره، ۲ مهمانپذیر و هتل یک ستاره، ۲ اقامتگاه بوم‌گردی، ۴ مجتمع گردشگری و پذیرایی، ۲ مرکز تفریحی و سرگرمی، ۱۰ سفره‌خانه سنتی، ۲ مجموعه گردشگری کشاورزی و ۴۸ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در سطح استان تهران است.

جانفشان خاطرنشان کرد: همزمان با هفته دولت کار ساخت ۷ سرویس بهداشتی و نمازخانه بین‌راهی در شهرستان‌های شمیرانات، دماوند، فیروزکوه آغاز شده است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران عنوان گفت: آغاز طرح مطالعات منطقه نمونه گل و گیاه و ایجاد پایگاه اطلاع‌رسانی گردشگری گلزار شهرستان پاکدشت با هدف اجرای مصوبات سفر ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۱ به استان یکی دیگر از برنامه‌های گردشگری در هفته دولت است که کار آن با اعتبار ۱۸ میلیارد ریال آغاز شده است.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *