افتتاح غرفه ایران در نمایشگاه بین المللی گردشگری ایتالیا

شصتمین دوره نمایشگاه «تی تی جی» ۲۰۲۳، ایتالیا با حضور نمایندگان و کنشگران صنعت گردشگری ایران در شهر ریمینی این کشور آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، شصتمین دوره نمایشگاه «تی تی جی» ۲۰۲۳، ایتالیا با حضور نمایندگان و کنشگران صنعت گردشگری ایران در شهر ریمینی این کشور آغاز به کار کرد.

در این نمایشگاه که روز چهارشنبه ۱۹ مهر ماه ۱۴۰۲ افتتاح شد، غرفه ایران در سالن شماره C3 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه‌های RIMINI EXPO CENTER قرار دارد.

این نمایشگاه تا ۲۱ مهر ماه دایر خواهد بود و تورگردانان ایرانی در طول این سه روز، جاذبه‌های گردشگری، ظرفیت‌های سرمایه گذاری و تورهای سفر به ایران را به گردشگران و بازدیدکنندگان معرفی خواهند کرد.

محمدحسین صوفی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، در مراسم آغاز به کار غرفه ایران در این دوره از نمایشگاه TTG ایتالیا گفت: با توجه به ظرفیت‌های بیشمار گردشگری ایران در حوزه‌های مختلف تاریخی و تمدنی و نیز وجود آثار طبیعی و دیدنی فراوان در نقاط مختلف کشورمان و همچنین علاقه و اشتیاق گردشگران دنیا برای بازدید از ایران، شرکت در نمایشگاه‌های گردشگری فرصتی مناسب و مغتنم برای معرفی بیشتر و بهتر این ظرفیت‌ها است.

وی با اشاره به حضور نمایندگان گردشگری ایران در این نمایشگاه و تأثیر شرکت در رویدادهای بین المللی در مسیر مقابله با ایران هراسی خاطرنشان کرد: کنشگران صنعت گردشگری کشورمان در اینگونه رویدادها می‌توانند ضمن مذاکره با همتایان خود از سراسر دنیا، سهم بیشتری از گردشگران دنیا را به تورهای خود و بازدید از ایران اختصاص دهند و در کنار آن چهره واقعی کشورمان را به دنیا معرفی کنند.

نمایشگاه «تی تی جی»، مهمترین نمایشگاه B2B در کشور ایتالیا و از معروف‌ترین رویدادهای گردشگری دنیا و مرکز تبادل اطلاعات، ایده‌ها و نوآوری‌ها برای توراپراتورهای گردشگری سراسر جهان است.

هدف از برگزاری این نمایشگاه، توسعه صنعت گردشگری کشور ایتالیا، بازاریابی و رشد صنعت گردشگری در سراسر جهان است.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *