آغاز به‌کار دبیرخانه و کمیته ویژه اعتبار و تسهیلات میراث‌فرهنگی

زاهدان- رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری وصنایع‌دستی سیستان وبلوچستان از راه اندازی دبیرخانه ویژه پیگیری اعتبار وتسهیلات در اداره کل خبر داد.

خدیجه براهویی در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: این دبیرخانه بنا به تدبیر سرپرست اداره کل و به منظور بهبود و تسهیل فرایند پرداخت تسهیلات، پرداخت عادلانه برابر ضوابط و دستورالعمل‌های ابلاغی راه اندازی و اولین جلسه خود را طی چند روز گذشته با حضور اعضا تشکیل داد.

وی ادامه داد: در این کمیته، به صورت تخصصی بررسی و اتخاذ تصمیم در خصوص درخواست‌های متقاضیان تسهیلات توسط اعضا صورت می‌گیرد و طرح‌های تأیید شده برای تأیید کارگروه استانی ارسال خواهند شد.

رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی سیستان و بلوچستان بیان کرد: این کمیته بنا به ضرورت ابلاغ و تخصیص اعتبار به صورت مستمر با حضور اعضا به جهت تسهیل در امر اشتغال و سرمایه گذاری در استان پهناور سیستان و بلوچستان تشکیل می‌شود و طی آن، دبیرخانه ویژه پیگیری این امور در اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از مهرماه امسال برای اولین بار ایجاد و آغاز به‌کار کرد.

بدون شرح

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *